м. Львів вул. Городоцького 355

c. Верин, Миколаївський район, Львівської обл.
» Катанка

Компанія МЕТАЛ-ВЕСТ здійснює поставку металопродукції ПО ОПТОВИМ ЦІНАМ від виробника у Львівський області та Західному регіоні. Можлива оплата по факту доставки. Замовлення приймаються від 0.5т

Катанка – один з найбільш поширених видів прокату, без якого важко уявити нормальний процес монтажних і будівельних робіт. Компанія “НПФ Днепропроект” поставляє сталеву катанку в Києві від відомих виробників металопрокату. У каталозі продукції представлені вироби нормальної «В», і підвищеної точності «Б» відповідають стандартам ГОСТ 2590, ГОСТ 30136.

 

Катанка стальна
катанка 5-6,5 мм; господарського призначення; в бунтах до 2,1 т
катанка 5,5 мм; 1006; в бунтах до 2,1 т
катанка 6,0 мм; в бунтах
катанка 6,5  мм; ст. 3пс; в бунтах до 2,1 т
арматура 6,5 мм; кл. А240С; в бунтах до 2,1 т
арматура 8,0 мм; кл. А240С; в бунтах до 2,1 т
арматура 10 мм; кл. А240С; в бунтах до 2,1 т
катанка 10,0 мм;  ст. 3сп; в бунтах до 2,1 т
арматура 12 мм; кл. А240С; в бунтах до 2,1 т
катанка 12 мм; ст. 3пс; в бунтах до 2,1 т

 

Катанка сталева в Києві – унікальна пропозиція!

Катанка являє собою гарячекатаний дріт, що виготовляється зі сталі не дуже високої якості. Дуже важливо дотримуватися вимог ГОСТ. Якщо з катанки буде виготовлятися дріт, то на ній не повинно бути ніяких заходів. Поверхня катанки не повинна становити пустот і бульбашок, оскільки вони знижують міцність матеріалу. Вітчизняні компанії виробляють досить багато різновидів катанки: легована, зварювальний, колюча і інші.

 

Катанка в Україні – оптимальна ціна, висока якість

У зв’язку з використанням катанки при виготовленні електродів і дроту для зварювання, вимоги до якості досить високі. Ми гарантуємо відмінну якість нашої продукції. Наша компанія цінує співпрацю з кожним клієнтом. Будьте впевнені, ми задовольнимо Ваші найменші вимоги в максимально стислі строки і на високому рівні! На нашому сайті у Вас є можливість купити катанку будь-якої довжини. Асортимент продукції складають вироби нормальної і підвищеної точності (В і Б відповідно). Дріт катанка 6мм – ціна найвигідніша! Шукайте інформацію у нас на сайті або телефонуйте. Ми готові відповісти на всі Ваші запитання.

 

Купуючи катанку, обов’язково перевірте наявність в партії всіх відповідних документів про якість. Тут буде прописаний і спосіб охолодження: на повітрі, одно- або двухстадийное. Діаметр катанки може варіюватися від 5 до 9 мм.Не пропустіть свій шанс: катанка – ціна для будь-якого гаманця!
Наша компанія також робить знижки постійним клієнтам. Поспішайте скористатися оптимальним пропозицією – катанка 6мм.

 

Більш детальну інформацію Ви знайдете у нас на сайті або ж звертайтеся по телефону. Ми з нетерпінням чекаємо Ваших замовлень!