м. Львів вул. Городоцького 355

c. Верин, Миколаївський район, Львівської обл.
» Квадрат

Компанія МЕТАЛ-ВЕСТ здійснює поставку металопродукції ПО ОПТОВИМ ЦІНАМ від виробника у Львівський області та Західному регіоні. Можлива оплата по факту доставки. Замовлення приймаються від 0.5т

Квадрат – це сталевий прут з поперечним перерізом у вигляді квадрата. Даний продукт є універсальною заготівлею, яку використовують в подальшому для виготовлення неформатних і специфічних деталей. Сталевий квадрат застосовується у виробництві металоконструкцій, деталей для машин (вали, шпинделі, штовхачі, плунжери, втулки, осі), решіток, заготовок для переробки в сортовий і фасонний прокат. Квадрат калібрований використовується також в автомобілебудуванні, машинобудуванні, суднобудуванні, приладобудуванні та інших галузях промисловості, де потрібно застосування високоякісних сталей, а також економічних і точних профілів.

 

Квадрат арматурный
квадрат 12х12 мм; ст. 3сп; ндл
квадрат 14х14 мм; ст. 3пс; ндл
квадрат 8х8 мм; ст. 3пс; 6 м
квадрат 10х10 мм; ст. 3пс; 6 м
квадрат 12х12 мм; ст. 3пс; 6 м
квадрат 14х14 мм; ст. 3пс; 6 м
квадрат 16х16 мм; ст. 3пс; 6 м
квадрат 20х20 мм; ст. 3пс; 6 м

 

Металопрокат став невід’ємним атрибутом сучасного будівництва і промисловості. Арматура квадрат – універсальний вид металопрокату, який використовується переважно в якості заготовки. «Metal-West» пропонує великий вибір арматура квадрат ціна і якість якого влаштує будь-які споживчі запити.

 

Застосування арматурних квадратів

Металеві квадрати використовуються як заготовки у виробництві різних деталей для машин, наприклад, валів, штовхачів, втулок, осей і т.д. Квадрати застосовуються і в виготовленні запчастин для різного типу механізмів, огорож, елементів для воріт.

Квадрат – міцний і довговічний вид арматури, що проводиться з жаростійких матеріалів, стійких до корозії методом гарячого катання. Їх виробляють як з никельсодержащих, так і безнікельних видів стали. Крім цього поширене виготовлення з низьколегованої, а також вуглецевої сталі.

 

Як купити
Купити квадрат в Україні можна на сайті компанії «Metal-West». Доставка вашої покупки здійснюється в день оплати.